کشته و زخمی شدن ۱۹ طالب در فاریاب

25 Apr 2021

۵ ثور ۱۴۰۰

مقام های امنیتی در فاریاب از وارد شدن تلفات سنگین در پی حملات هوایی نیروهای امنیتی افغان برای طالبان در ولسوالی قیصار این ولایت خبر میدهند.
عبدالکریم یورش سخنگوی پولیس فاریاب می گوید عصر روز گذشته طی راه اندازی یک عملیات مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی و قوای‌هوایی کشور در مربوطات قریه ینگی ولسوالی قیصار ۱۳ طالب از گروپ تروریستی ملا گل‌جان کشته و ۶ تن دیگر آنان شدیداً زخم برداشت و سلاح های دست داشته و جنگ افزار های گروه طالبان با یک قرار گاه آنان کاملاً تخریب و از بین رفته است.
به گفته سخنگوی پولیس فاریاب در پی درگیری ها یکی از نیروهای امنیتی زخم برداشته و به افراد ملکی هیچ نوع آسیبی نرسیده است .
دراین حال باشنده گان فاریاب با ابراز خرسندی از راه اندازی عملیات های نظامی از طریق زمین و هوا در ولسوالی قیصار این ولایت حمایت شان را از نیروهای امنیتی اعلام کردند.
همچنان باشنده گان فاریاب از نیروهای امنیتی می خواهند برای سرکوب طالبان عملیات نظامی شانرا از طریق زمین و هوا در بخش های این ولایت ادامه بدهند تا امنیت در سایر نقاط این ولایت نیز تامین گردد.
با این همه مقام های امنیتی در فاریاب می گویند؛ عملیات های نظامی نیروهای امنیتی و دفاعی افغان در روز های آینده نیز بالای طالبان در سایر ولسوالی های این ولایت ادامه خواهد داشت.Skip to toolbar