کتاب «انگیزه‌دهی» به نویسنده‌گی سه بانوی جوان در فاریاب رونمایی شد

3 Apr 2021

۱۴ حمل ۱۴۰۰

امروز شنبه( ۱۴حمل) با حضور داشت داکتر نقیب‌الله فایق والی فاریاب، احمدجاوید کیوان شهردار میمنه، عزت‌الله خوشبین رئیس معارف، قدوس قلچ رئیس محاسن سفیدان، جوانان و نوجوانان رونمایی شد.

عزت‌الله خوشبین، رئیس معارف فاریاب گفت: هنوز هم جوانان به‌ویژه بانوان افغان با چالش‌های جنگ و محرومیت دست به‌گریبان هستند، این که با تمام چالش‌ها و مشکلات جوانان ما کتاب می‌خوانند و می‌نویسند امید ما را به آینده بیشتر می‌کند.

داکتر نقیب‌الله فایق، والی فاریاب رونمایی کتاب سه بانوی جوان را یک سرمایه بزرگ معنوی دانسته وعده سپرد که برای تقویت غنای علمی و فرهنگی از هیچ نوع کمک دریغ نمی‌کنم.

محمدهاشم رجبی، مسوول آموزشگاه رجبی افزود این سه بانوی جوان، هریک نایله حبیبی، صدف حسینی و مدینه حکیمی بیشتر از هشت ماه برای تدوین کتاب انگیزه‌دهی تلاش ورزیدن و این سه جوان از زبان انگلیسی هم برخوردار هستند.

و در اخیر ذبیح‌الله ناصری، آمر امور جوانان فاریاب گفت: چاپ نمودن کتاب کار ساده‌ای نبوده بلکه با هماهنگی اطلاعات فرهنگ کتاب تصحیح شده و به تعداد ۵۰۰جلد کتاب چاپ گردیده است و هم‌چنان ۳۶ انجمن اجتماعی و فرهنگی که طی دو سال گذشته جواز فعالیت خویش را از وزارت عدلیه به دست آورده‌اند به ۳۶ پروژه کوچک که به هزینه ۱۱هزار دالر در نظر گرفته شده برای معرفی انجمن‌ها از سفارت شاهی ناروی ۳۶۰۰،۰۰۰ لک دالر امریکایی، مردم فاریاب مستفید می‌شوند.Skip to toolbar