رئال در برابر سوسیه‌داد به تساوی تن داد

2 Mar 2021

۱۲حوت۱۳۹۹

رئال مادرید در یک بازی خانگی برابر تیم رئال سوسیه‌داد به کسب تساوی بسنده کرد و از سبقت گرفتن از بارسلونا در جدول رده‌بندی باز ماند.

در ادامه بازی‌های هفته بیست و پنجم لالیگا تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان رئال سوسیداد بود که جدال آنها در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه انجامید.

در این دیدار پورتو در دقیقه 55 گل نخست را برای سوسیه‌داد به ثمر رساند و وینیسیوس جونیور در دقیقه 89 گل تساوی را وارد دروازه مهمان کرد و کهکشانی‌ها را از شکست خانگی نجات داد.

شاگردان زیدان می‌توانستند با این پیروزی به 3 امتیازی اتلتیکو مادرید برسند، اما تعداد زیاد مصدومان و فرصت سوزی مهاجمان این تیم، اجازه این کار را نداد و حالا آن‌ها با 53 امتیاز هم امتیاز با بارسلونا و پشت سر اتلتیکومادرید 58 امتیازی هستند.

لوس بلانکوس امیدوار بود که پس از پیروزی شیرین در خانه آتالانتا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بتواند با پیروزی برابر سوسیداد، خود را به صدر جدول نزدیک‌تر کند اما موفق نشدند.

آن‌ها در بازی بعدی خود در روز یک شنبه ورزشگاه واندا متروپولیتانو مهمان اتلتیکومادرید هستند و سپس میزبان الچه خواهند بود و در نهایت در دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا پذیرای آتالانتا می‌باشند.Skip to toolbar