افتتاح مجتمع بزرگ تجارتی و رهایشی تاپی در شهرمیمنه

27 Sep 2020

۶ میزان ۱۳۹۹

 

به گزارش خبرگزاری چاپار، پروژه تاپی یکی از مراکز بزرگ تجارتی و رهایشی امروز یکشنبه با حضور داکتر نقیب الله فایق والی فاریاب، روح الله نیازی معین امور شاروالی های کشور ،شاروال میمنه وشماری از بزرگان  فاریاب گشایش یافت.

انجینر احمد جاوید کیوان شاروال میمنه می گوید پروژه تاپی به هزینه ۲۹،۶ میلیون افغانی از پول تشویقی رییس جمهور کشور در جاده هرات جنوب مسجد جامع عیدگاه شهرمیمنه ساخته شده که دارای ۲۶ باب دکان، ۱۵ سوپر مارکیت، ۱۲ باب آپارتمان رهایشی، ۱۲ باب تهکوی به سایز سوپر مارکیت می باشد.

در این حال داکتر نقیب الله فایق والی فاریاب با استقبال از تطبیق پروژه تاپی یکی از مراکز بزرگ تجارتی ورهایشی در این ولایت از پول تشویقی رییس جمهور کشور گفت با ساخت این مرکز بزرگ تجارتی و رهایشی به زیبایی میمنه افزوده است.

والی فاریاب گفت حالا تاجران میتوانند با نازلترین قیمت نماینده گی  شرکت های خود را ایجاد نمایند تا برای کسبه کاران زمینه کاری ایجاد گردد.

 

با این همه روح الله نیازی معین امور شاروالی های کشور که به هدف افتتاح پروژها وبه خصوص پروژه تاپی که یکی از مراکز بزرگ تجارتی و رهایشی می باشد به شهرمیمنه آمده است میگوید دولت مرکزی  بخصوص معینیت شاروالی های کشور برای عرضه خدمات شهری برای مردم برنامه های بزرگ انکشافی را در آینده ها نیز تطبیق می نمایند.Skip to toolbar