شکست خانگی پاری سن ژرمن در مقابل مارسی با ۵ اخراجی

14 Sep 2020

۲۴ سنبله ۱۳۹۹

دیدار های هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه با شکست خانگی پاری سن ژرمن مقابل رقیب دیرینه اش ادامه پیدا کرد.

در ادامه دیدار های هفته سوم لوشامپیونه، تیم های فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی، بازی موسوم به (دربی لوکلاسیک) را در ورزشگاه پارک دوپرنس شهر پاریس برگزار کردند که این بازی با پیروزی یک بر صفر مارسی خاتمه یافت.

در این بازی با وجود بازگشت نیماریکی از هفت بازیکن پارسی ها که به کرونا مبتلا شدند، این تیم نتوانست کاری از پیش ببرد و در دقیقه ۳۱ دروازه اش توسط فلوریان تاوین باز شد تا در دومین بازی متوالی اش در فصل جدید لوشامپیونه هم تن به شکست بدهد.

این بازی پایانی جنجالی نیز داشت چرا که به دلیل ضربه لئاندرو پاردس بازیکن پاری سن ژرمن به داریوبندتو بازیکن مارسی، یک درگیری دسته جمعی میان بازیکنان دو تیم رخ داد که نتیجه آن اخراج سه بازیکن از پاریسن ژرمن و دو بازیکن از مارسی بود.

علاوه بر خود پاردیس، لاوین کورزاوا و نیمار از پارسی ها کارت سرخ گرفتند و در سمت مقابل هم جردن آماوی و داریوبندتو اخراج شدند. به این ترتیب تمام این پنج بازیکن حداقل بازی بعدی تیم های شان را از دست میدهند که برای پاری سن ژرمن که همین اکنون هم تعدادی از ستاره هایش را در اختیار ندارد، کار بسیار سخت خواهد شد.

پاریسی ها به دلیل شرکت در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته، در هفته اول رقابت ها بازی نکردند و در هفته دوم در خانه تیم لانس متحمل شکست شدند.

مارسی اما با این نتیجه دومین برد خود در دومین بازی اش را کسب و با شش امتیاز به رده پنجم جدول لوشامپیونه صعود کرد.Skip to toolbar