منچستر یا سویا؛ سرگیجه ستاره مغضوب زیدان

13 Sep 2020

۲۳ سنبله ۱۳۹۹

سرخیو رگیلون مدافع چپ رئال مادرید که مورد توجه زیدان قرار ندارد، بر سر دوراهی قرار گرفته است.

سرخیو رگیلون محصول آکادمی فوتبال رئال مادرید پس از یک سال بازی در تیم اول رئال به سویا قرض داده شد. حضور او در سویا بسیار درخشان بود و با این تیم فاتح لیگ اروپا شد و سمت چپ این تیم را به غبضه خود در آورده بود.

رگیلون به رئال بازگشته ولی زیدان با داشتن فرلاند مندی و مارسلو نیازی به این بازیکن احساس نمی کند و باشگاه در حال بررسی پیشنهادات رسیده برای اوست. سویا تمایل دارد تا رگیلون را یک سال دیگر نیز قرضی در اختیار داشته باشد؛ ضمن اینکه از منچستریونایتد نیز برای این بازیکن پیشنهاد بسیار خوب و وسوسه کننده ای رسیده است.

سران رئال معتقدند رگیلون می تواند بازیکنی برای آینده باشگاه باشد و فروش قطعی او اقدامی منطقی نیست. از سوی دیگر مشکلات اقتصادی پساکرونا نیز باعث شده تا گزینه فروش قطعی او به طور کامل رد نشود.

طبق ادعای آاس، رگیلون نیز خود دچار تردید است. او در سویا یک بازیکن پذیرفته شده است و می تواند فصل بعد نیز نقش مهمی در ترکیب این تیم ایفا کند. این باشگاه اما توان جذب دائمی او را ندارد و انتقالش تنها قرضی خواهد بود.

پیشنهاد یونایتد اما از لحاظ مالی کاملا به سود او تمام خواهد شد ضمن اینکه باشگاه انگلیسی او را قرضی با بند خرید دائمی می خواهد. ضمن اینکه مشخص نیست که او بتواند خود را با سبک بازی شیاطین سرخ وفق بدهد.

در حال حاضر نه باشگاه رئال و نه خود رگیلون در مورد پذیرش این دو پیشنهاد به نتیجه قطعی نرسیده اند.Skip to toolbar