تیم کرکت زیر ۱۹ سال کشور با پاکستان به میدان میرود

26 Jan 2020

۶ دلو ۱۳۹۸

به گزارش خبرگزاری چاپار تیم کرکت ۱۹ سالان افغانستان، در رقابت های دور دوم جام جهانی یا کوارتر فاینل، با پاکستان بازی میکند.

در رقابت های جام جهانی کرکت ۱۹ سالان که به تاریخ ۲۷ ماه جدی در افریقای جنوبی آغاز شده است، ۱۶ تیم برتر جهان حضور دارد.

افغانستان در گروپ دال با کشور میزبان (افریقای جنوبی)، امارات متحدۀ عربی و کانادا قرار داشت، افریقا و امارات را مغلوب کرد؛ اما بازی با کانادا از سبب باران بی نتیجه به پایان رسید و به هر دو تیم یک- یک نمره داده شد.

تیم کرکت ملی ۱۹ سالان، با دو برد و یک مساوی پنج نمره را به دست آورد و با به دست آوردن مقام اول در گروپ خود، همراه با افریقای جنوبی وارد دور دوم این رقابت ها شد.

افغانستان در دور دوم این رقابت ها، بازی نخست را با تیم پاکستان انجام میدهد، تیم برندۀ این بازی وارد سیمی فاینل جام جهانی خواهد شد.

رئیس احمدزی ترینر تیم کرکت ۱۹ سالان افغانستان، به آژانس خبری پژواک گفت که آنها برای انجام بازی با کانادا، آمادگی کامل داشتند و چانس پیروزی بیشتر بود؛ اما قسمت یاری نکرد.

وی رقابت آینده با پاکستان را مشکل خواند؛ اما گفت که با توجه به فعالیت های خوب توب زنان و بالران افغان، در رقابت های گروپی با پاکستان بازی خوب خواهد داشت. او از هموطنان خود خواست که تیم ملی ۱۹ سالان کرکت را، در دعاهای خود به یاد داشته باشند.Skip to toolbar