کامبک آبی‌اناری‌ها در میدان گرانادا

4 Feb 2021

۱۶دلو۱۳۹۹

بارسلونا با شکست پرگل گرانادا راهی نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا شد.

در ادامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال اسپانیا،  بارسلونا در یک بازی خارج از خانه برابر گرانادا، با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شد.

بارسلونا در حالی که تا دقیقه ۸۸ بازی با نتیجه دو بر صفر باخته بود، توانست با گلزنی آنتوان گریزمن به بازی برگردد. دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم هم زمان دلبری جوردی آلبا از کاتالان‌ها بود که بازی را به تساوی بکشاند و تیم‌اش را از حذف شدن نجات دهد.

کار به وقت‌های اضافه کشیده شد و دوباره گریزمن در دقیقه ۱۰۰ بارسا را پیش انداخت. اما این پایان کار برای میزبان نبود و سه دقیقه بعد، از روی نقطه پنالتی، ویکو برای گرانادا گل‌زنی کرد. فرنکی دیونگ در دقیقه ۱۰۸ و جوردی آلبا در دقیقه ۱۱۳ دو گل دیگر برای بارسا به تور دروازه میزبان نشاندند تا جواز صعود برای آبی‌اناری‌ها به دست بیاید.

بدین ترتیب کومان که سوپرجام اسپانیا و احتمالا لالیگا را از دست داده و کار سختی در چمپیونزلیگ دارد، شانس زیادی خواهد داشت تا در اولین جام فصلش فاتح کوپادل‌ری شود و بتواند اعتبار خود را حفظ کند. به هر صورت این برد قطعا می‌تواند از نظر روحی نیز برای ادامه فصل  برای بارسلونا خیلی مهم باشد.Skip to toolbar