لالیگاه اسپانیا؛ کامبک اتلتیکومادرید برابر والنسیا؛ سوارز از مسی پیش افتاد

25 Jan 2021

۶دلو۱۳۹۹

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در دیدار خانه‌گی موفق شد والنسیا را از پیش‌رو بردارد.

به‌گزارش اسپوتنیک، اتلتیکومادرید صدرنشین، در هفته بیستم لالیگا توانست مهمان‌اش والنسیا را با نتیجه 3 بر یک ببرد. در این بازی اتلتیکو مادرید ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در نهایت توانست بازی را در دست گرفته و نتیجه را به نفع خود تغییر دهد.

در این بازی اوروس راچیچ در دقیقه 11 دروازه اتلتیکو مادرید را با شوتی از راه دور و به زیبای هر چه تمام تر گشود؛ اما در ادامهٔ کار ژائو فلیکس در دقیقه 23، لوئیس سوارز در دقیقه 54 و آنخل کوره‌آ در دقیقه 72 دروازه خفاش‌ها را باز کردند تا سه امتیاز دیگر به‌حساب اتلتیکو مادرید واریز شود و جای آن‌ها در صدر لالیگا بیش از پیش تثبیت شود.

به نظر می‌رسد که رسیدن به اتلتیکو مادرید کار بسیار دشواری باشد و اگر اتفاق غیر منتظره‌ای رخ ندهد و همین روند ادامه داشته باشد، اتلتیکو مادرید به زودی قهرمان لالیگا خواهد شد. باید در نظر داشت که شاگردان سیمئونه بازی های کمتری هم نسبت به رئال مادرید و بارسلونا انجام داده‌اند و با این وجود هم‌چنان صدر نشین لیگ فوتبال اسپانیا هستند.

سوارز با گلی که ام‌شب به تور والنسیا نشاند، 12 گله شد و از لیونل مسی سبقت گرفت. حالا زهردارترین گلزنان لالیگا سوارز و النصیری مهاجم سویا هستند.Skip to toolbar