رافایل واران به دنبال ماجراجویی تازه در فوتبال اروپا

23 Jan 2021

۴دلو۱۳۹۹

رافائل واران مدافع فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید فکر می‌کند زمان آن فرا رسیده است که به دنبال یک ماجراجویی جدید در فوتبال اروپا باشد.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه اسپورت اسپانیا گزارش می‌دهد، رئال‌مادرید در تابستان امسال در خط دفاعی خود با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد زیرا قرارداد «سرخیو راموس» به پایان رسیده و هنوز از توافق با کاپیتان کهکشانی‌ها خبری به گوش نمی‌رسد.

و حالا علاوه بر خطر جدایی راموس، رافائل واران نیز قصد دارد این تیم را ترک کرده و به دنبال ماجراجویی جدیدی در فوتبال اروپا باشد. این مدافع 27 ساله معتقد است که کارش را در مادرید به اتمام رسانده و حالا باید به دنبال چالش جدیدی باشد.

واران در سال 2011 زمانی که تنها 17 سال سن داشت به رئال آمد و حالا به عنوان یکی از مهم‌ترین نفرات این تیم به حساب می‌آید. او حالا می‌تواند در اوج پختگی و قبل از رسیدن به 30 سالگی تیم جدیدش را انتخاب کند.

قرارداد این مدافع فرانسوی در سال 2022 به اتمام می‌رسد و شاید زمان آن فرا رسیده که رئال‌مادرید از فروش این بازیکن سود قابل توجهی بدست آورد.

چندی پیش تیم رئال‌مادرید به دنبال جذب دیوید آلابا مدافع بایرن مونیخ بود و به نظر می‌رسد توافقاتی نیز در این خصوص بدست آمده باشد.Skip to toolbar