بارسلونا باید به دنبال جایگزین برای مسی و سوارز باشد

19 Jul 2020

۲۹ سرطان ۱۳۹۹

ریوالدو اسطوره باشگاه بارسلونا معتقد است که ژاوی می تواند گزینه خوبی برای هدایت این تیم باشد.

بارسلونا قافله رقابت های لالیگا را به رقیب دیرینه خود یعنی رئال مادرید باخت تا سی و چهارمین قهرمانی کهکشانی ها در این مسابقات رقم بخورد. از طرفی صحبت های لیونل مسی بعد از شکست بارسا مقابل اوساسونا باعث شده که نگرانی‌های هواداران این تیم افزایش پیدا کند.

گفته می شود که با وجود تمام حواشی بالاخره لیونل مسی قرارداد خود را با بارسلونا تمدید خواهد کرد اما ریوالدو معتقد است که این تیم باید جانشینی برای بازیکنانی مثل لیونل مسی و لوئیس سوارز پیدا کند. او در این باره گفت: ” لوئیس سوارز در حال حاضر 33 سال سن دارد و قرارداد او در پایان فصل آینده منقضی می شود. او می‌تواند دو یا سه فصل دیگر در همین سطح بازی کند اما باشگاه باید فکر کند که چه کسی جایگزین او خواهد بود. همین مورد درباره لیونل مسی نیز صدق می‌کند.

ریوالدو در ادامه پیرامون احتمال سرمربیگری ژاوی در بارسلونا نیز گفت: ” به نظر می رسد که ژاوی فرد مناسبی برای بر عهده گرفتن هدایت بارسلونا در یک دوره تغییر است. او باشگاه را به خوبی می‌شناسد و می‌تواند به آنها در راستای پیشرفت جوانان کمک کند. او پیش از سپردن هدایت بارسا به ستین نیز می توانست این کار را انجام دهد اما این احساس را داشت که هنوز آماده برعهده گرفتن هدایت تیم محبوبش نیست. من نمی‌دانم تابستان امسال چه اتفاقی رخ خواهد داد اما معتقدم که همه چیز دست خودش خواهد بود چرا که هیئت مدیره پیش از این علاقه خود را به حضور وی نشان داده است.

بارسلونا_باید_به_دنبال_جایگزین_برای_مسی_و_سوارز_باشدSkip to toolbar