برای بیش از 24 هزار خانواده در13 ولسوالی فاریاب مواد غذایی توزیع گردید

9 May 2020

20 ثور1399
به گزارش خبرگزاری چاپار،مسولین در دفتر CHA درفاریاب می گویند این نهاد بر اساس سروی خانواده های نیازمند در13 ولسوالی این ولایت به همکاری دفترWPF مواد غذایی توزیع نموده است.

عبدالصبور نوین سرپرست دفتر CHA درفاریاب گفت : که دفترCHA که تطبیق کننده برنامه WPF دراین ولایت می باشد درهر ماه 24 هزار 254 خانواده را در ولسوالی های این ولایت تحت پوشش کمک های بشردوستانه قرار میدهد.

وی گفت : که این کمک ها شامل آرد،روغن ، برنج دال نخود ونمک طعام می باشد وهمچنان این شمارخانواده بر اثر سروی دقیق توسط کارمندان دفتر CHA در ولسوالی های فاریاب شناسای شده اند.

آقای نوین افزود: که کمک های آنان برای خانواده های فقیر وبی سرپرست در ولسوالی غورماچ، قیصار، المار، پشتونکوت، گرزیوان ، بلچراغ، خواجه سبزپوش، شیرین تگاب،دولت آباد،قرمقول ، قرغان، خان چهار باغ واندخوی می باشد.

دراین حال امام یار تقوا ولسوال قرمقول فاریاب می گوید که به ادامه کمک های بشردوستانه نهاد های امداد رسان روز گذشته 325 خانواده فقیر وبی بضاعت را دفتر WPF به همکاری موسسه CHA تحت پوشش کمک های غذایی قرار داد که این شمار خانواده با مشکلات جدی اقتصادی مواجه بودند.

ولسوال قرمقول فاریاب از کمک دفتر WPF به همکاری CHA ابراز خرسندی نموده وهمچنان خواستار ادامه هچو کمک های بشردوستانه این نهاد ها در آینده ها نیز گردید.

بااین همه مسولین دفتر CHA در فاریاب می گویند: کمک های بشردوستانه آنان به حمایت دفتر WPF در ماه های بعدی نیز برای خانواده های فقیر وبی بضاعت در ولسوالی این ولایت ادامه خواهد داشت.
همچنان مسولین دفتر CHA می گویند که در جریان توزیع مواد برای خانواده ها بخاطر جلوگیری از گسترش ویروس کرونا فاصله میان مردم در نظر گرفته می شود و درمحلات توزیع مواد یک دستشویی نیز گذاشته شده تا مردم حفظ الصحه شان را مراعات نمایند.
گزارش: فیروز – غفوری – فاریابSkip to toolbar